В Університеті відбувається колоквіум для вчених-германістів

24–26 квітня 2017 року на базі факультету іноземних мов Львівського національного університету  імені Івана Франка проходить колоквіум для молодих вчених-германістів, який організовує Всеукраїнська асоціація українських германістів за сприяння Фонду імені Ганса Зайделя (Мюнхен).

З нагоди відкриття заходу з вітальним словом до учасників звернулися президент Всеукраїнської асоціації германістів, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, професор Алла Паславська, завідувач кафедри німецької філології, професор Богдан Максимчук та керівник Відділу підтримки молодих вчених Фонду імені Ганса Зайделя, професор Ганс-Петер Нідермайєр.

У роботі колоквіуму беруть участь 23 германісти з 15 регіонів України, а також молоді науковці з Австрії та Польщі.

Головна мета колоквіуму – представлення та обговорення наукових здобутків молодих українських науковців-германістів, фахова дискусія щодо актуальних проблем та завдань германістики в Україні та світі.

Теми доповідей учасників колоквіуму охоплюють широке коло питань в галузі мовознавства, літературознавства, перекладознавства, методики та дидактики.

Світлини: Лілії Мельник Більше фото