В Університеті відбувся брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

27 лютого 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся тематичний брейн-ринг, присвячений історії і сучасності Європейського Союзу. Захід провели в рамках візиту Представництва ЄС до Львова з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні».

Участь у інтелектуальному змаганні взяли студенти факультету міжнародних відносин і географічного факультету, які сформували чотири команди. Студенти відповідали на питання пов’язані з Європейським Союзом і європейською інтеграцією України, а також перевіряли свої знання про функціонування європейських структур за допомогою інтерактивних методів.

Організували захід Представництво ЄС в Україні та Інформаційний центр Європейського Союзу при Львівському національному університеті імені Івана Франка. За словами організаторів, брейн-ринг на європейську тематику допомагає молоді покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Після завершення брейн-рингу усі учасники отримали цікаві призи та подарунки від організаторів.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото