В Університеті відзначили Міжнародний день театру

27 березня 2015 року на факультеті культури та мистецтв відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня театру.

З вітальним словом звернувся до студентів, викладачів і працівників факультету в.о. декана Роман Крохмальний. Роман Олексійович зазначив, що це свято об’єднує як майстрів сцени й театрознавців, так і глядачів. В.о. декана побажав служителям Мельпомени натхнення, радості й добра, а також незмінних глядацьких симпатій.

З нагоди професійного свята Роман Крохмальний від імені деканату вручив подяки студентам груп КМА – 11 і 22 факультету культури та мистецтв: Алєйніковій Яні, Андрусяк Богдані, Кузіній Вікторії, Михайленко Валерії, Мяченко Ганні, Панцерно Олександрі, Прибиловському Костянтину, Супрун Аліні Олександрівна, Туру Павлові, Титарю Назарію, Поліновському Олександру, Шпильовому Ігорю, які взяли участь у Шевченківських концертах.

Під час урочистостей прозвучали вітання з нагоди Міжнародного дня театру від представників Львівської обласної профспілкової організації працівників культури України та керівництва Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

За успішне навчання та відмінні досягнення в акторському мистецтві студентам факультету культури та мистецтв вручили іменні стипендії, зокрема Богдана Козака та Юрія Хвостенка.

Цьогоріч Міжнародний день театру пройшов під гаслом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами». Від імені акторської спільноти початківців студенти представили музично-театральну композицію, виконавши українські й англомовні пісні в яскравих сценічних постановках. Особливе захоплення викликала презентація етюду – казки про шепеляву Марусю.

Чудовий настрій і по-справжньому родинна атмосфера свята подарувала учасникам урочистостей неймовірні емоції.

Упродовж багатьох століть свого розвитку театр залишається своєрідним художнім віддзеркаленням нашого буття, храмом людської душі, даруючи незабутні миті прекрасного, життєву енергію і натхнення, адже, як писав Микола Гоголь, «театр – це така кафедра, з якої можна багато сказати світу Добра».