В Університеті вперше відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

3 вересня 2020 року вперше у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Першим науковцем, який захистив дисертаційну роботу у Львівському національному університеті імені Івана Франка на здобуття ступеня доктора філософії, став аспірант кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів географічного факультету Малик Степан Зіновійович. Під керівництвом професора кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів Паньківа Зіновія Павловича Степан Малик підготував дисертацію «Буроземно-підзолисті ґрунти Пригорганського Передкарпаття» з галузі знань «Природничі науки» за спеціальністю «Науки про Землю».

Наукова робота Степана Малика є сучасним дослідженням, яке присвячене актуальній проблематиці буроземно-підзолистих ґрунтів, досі належно не дослідженій в українському науковому середовищі.

Дисертація отримала схвальні відгуки членів спеціалізованої вченої ради. А відтак, захист відбувся успішно.

Щиро вітаємо Степана Малика та його наукового керівника! Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!