В Університеті введено карантин із 12 березня до 3 квітня (ОНОВЛЕНО)

Відповідно до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 0-26 від 12 березня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в Університеті запроваджено карантин, який триватиме з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.

На період карантину організація навчального процесу відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. Відповідно до наказу скасовано або перенесено проведення усіх масових заходів у приміщеннях та на території Університету. Окрім того, студентам та працівникам ЛНУ ім. Івана Франка заборонено закордонні відрядження. В Університеті діятиме пропускний режим з урахуванням умов карантину.

З наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.

Згідно із додатком (№0-29 від 17.03.2020 року) до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка про запровадження карантину і на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №215 від 16.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Наказу Міністерства освіти і науки України №406 від 16.03.2020 року усім здобувачам освіти заборонено відвідувати Університет до 3 квітня 2020 року.

Декани факультетів, директори коледжів та керівники структурних підрозділів повинні забезпечити гнучкий (дистанційний) режим роботи для усіх працівників Університету.

Також в Університеті переносять усі заплановані засідання спеціалізованих вчених рад.

Із додатком до наказу можна ознайомитися за посиланням.

Згідно з додатком (№0-31 від 18.03.2020 року) до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка для забезпечення сталого функціонування Університету та безперебійної роботи підрозділів деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів доручено розробити та затвердити графіки перебування працівників на робочому місці, адже в Університеті діє пропускний режим з урахуванням умов карантину.

Із додатком до наказу можна ознайомитися за посиланням.