В Університеті визначили переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічної кібернетики

27 квітня 2018 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». Фінальний етап конкурсу тривав два дні, упродовж яких члени галузевої конкурсної комісії заслухали доповіді учасників підсумкової конференції, а відтак, відзначили високий науковий рівень, вагому практичну цінність та актуальність проведених студентами досліджень.

На урочистому закритті підсумкової науково-практичної конференції до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор  Роман Гладишевський і заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Зокрема, Роман Гладишевський  зазначив, що для академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка надзвичайно приємно, що ІІ тур Всеукраїнського конкурсу відбувається саме у Львівському університеті і наголосив на важливості динамічного розвитку якісних наукових досліджень.

«Ми дуже раді, що конкурс відбувається у нашому університеті, адже саме Львівський національний університет імені Івана Франка – один із основних осередків формування інтелектуальної еліти нації. Нас усіх сьогодні об’єднує спільна мета – проведення якісних наукових досліджень, спрямованих на динамічний поступ нашої держави,  і переконаний, що саме ваша креативність, ваші наукові напрацювання і вміння практично застосувати знання, які ви маєте, є передумовою для успішного розвитку України», – наголосив Роман Євгенович, звертаючись до молоді.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко також акцентував увагу на важливості розвитку науки. За його словами, формування конкурентної молоді, яка здатна генерувати нові ідеї і втілювати їх у життя, є одним із пріоритетів міста.

Після офіційних вітань настала найурочистіша частина інтелектуальних змагань – нагородження переможців. Зазначимо, що загалом на конкурс надійшло 65 студентських наукових робіт із 36 вищих навчальних закладів України. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія визначила 23 роботи-претенденти на перемогу. Після представлення наукових досліджень у Львівському університеті члени комісії визначили призерів інтелектуальних змагань.

Відтак, за підсумками конкурсу, дипломи І ступеня отримали: Дар’я Басова  (Запорізький національний університет), Анна Романова (Львівський національний університет імені Івана Франка), Богдан Якимчук (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Друге місце в інтелектуальних змаганнях посіли: Ольга Гаврилишин (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет  імені Василя Стефаника»), Анастасія Діденко (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Вікторія Козачук та Вероніка Тимергазіна (Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»), Олена Кучерява (Національний університет біоресурсів та природокористування України), Анастасія Стельмах (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Дипломи третього ступеня здобули: Марія Бащак (Одеський національний морський університет), Олександр Біляєв (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького), Анастасія Вибиванець (Полтавська державна аграрна академія), Олександр Красномовець (Національний університет водного господарства та природокористування), Андрій Макаров (Хмельницький національний університет), Аліна Макогон (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя), Сергій Острянин (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара), Михайло Підойма (Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).

Окрім того, галузева конкурсна комісія відзначила студентів в номінаціях: глибина наукового дослідження, неординарний підхід до вирішення проблеми, висока практична цінність та вміння вести наукову дискусію.

На завершення заходу декан економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ростислав Михайлишин  подякував усім, хто долучився до організації конкурсу і привітав учасників, які, за його словами, продемонстрували високий рівень знань.