Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 627 від 14 травня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства  від 14 травня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2020 року № 409», вченим Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук і доктора наук, присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Білоус Софії Василівні (кафедра туризму);
  • Красько Анні Богданівні (кафедра туризму);
  • Тарнавському Роману Богдановичу (кафедра етнології);
  • Туркевич Оксані Василівні (кафедра українського прикладного мовознавства);
  • Яримович Уляні Володимирівні (кафедра цивільного права та процесу).

Вчене звання професора присвоєно:

• Герц Аллі Анатоліївні (кафедра цивільного права та процесу);
  • Ситник Наталії Степанівні (кафедра фінансового менеджменту).

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Деленку Тарасові Олеговичу (02.00.01 «Неорганічна хімія»);
  • Климентій Настасії Олегівні (02.00.01 «Неорганічна хімія»);
  • Осадець Олександрі Миколаївні (08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»);
  • Гонтаренко Наталії Миколаївні (10.02.04 «Германські мови»);
  • Зьомко Уляні Валеріївні (10.02.04 «Германські мови»);
  • Ковалю Ростиславові Семеновичу (10.02.17 «Порівняльно-історичне і типологічне мовознавство»);
  • Ковальчук Олені Петрівні (10.02.17 «Порівняльно-історичне і типологічне мовознавство»);
  • Паньковій Тетяні Вікторівні (10.02.04 «Германські мови»);
  • Ніколайчуку Григорієві Анатолійовичу (12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»);
  • Раневичу Орестові Юрійовичу (12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення»);
  • Тимофіїву Романові Михайловичу (12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення»);
  • Шабаровському Богданові Володимировичу (12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Карбовнику Іванові Дмитровичу (01.04.10 «Фізика напівпровідників і діелектриків»);
  • Кащуку Олександрові Ярославовичу (07.00.02 «Всесвітня історія»);
  • Урбі Світлані Іванівні (08.00.03 «Економіка та управління національним господарством»);
  • Шмігеру Тарасові Володимировичу (10.01.01 «Українська література», 10.02.16 «Перекладознавство»);
  • Якубівському Ігореві Євгеновичу (12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»).

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукового ступеня та присвоєнням вченого звання! Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення до праці, втілення планів і задумів! Нехай усі Ваші творчі ініціативи зреалізуються, а Ваші наукові здобутки й надалі сприяють розвитку освіти і науки України та світу.

З наказом Міністерства освіти і науки України № 627 від 14 травня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства  від 14 травня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2020 року № 409» можна ознайомитися за посиланням.