Вченим Університету присуджено наукові ступені

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 886 від 2 липня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 2 липня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України» працівникам Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук і доктора наук.

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Волянській Ірині Ігорівні (01.01.02 «Диференціальні рівняння»);
  • Шевчуку Валентину Авдійовичу (07.00.01 «Історія України»).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Кравчуку Леоніду Васильовичу (07.00.01 «Історія України»);
  • Лильові Ігорю Миколайовичу (07.00.01 «Історія України»).

Сердечно вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукового ступеня! Щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці, реалізації усіх планів і задумів!

Наказ Міністерства освіти і науки України № 886 від 2 липня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 2 липня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України» доступний за посиланням.