Відбулась Універсіада Львівщини з плавання

14-15 листопада 2018 року в басейні Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися змагання з плавання «Універсіади Львівщини 2018».

Збірна Університету виступала у повному складі – 18 осіб. Двоє студентів взяли участь особисто. У підсумку наші плавці здобули 7 золотих, 7 срібних і 5 бронзових нагород. Чоловіки вибороли перемогу у двох естафетах. Дівчата двічі посіли третю сходинку.

Найбільший внесок у загальний командний залік зробили студенти: Олесь Пономаренко (механіко-математичний факультет) – 3 золота; Віталій Хомик (економічний факультет) – 2 золота і срібло; Олег Гладкий (юридичний факультет) – 2 золота і бронза; Віталій Майданський (юридичний факультет) – срібло; Інна Заскоцька (філософський факультет) – золото і 2 срібла; Вероніка Бойчун (географічний факультет) – срібло і бронза; Дарина Зевако (факультет електроніки та комп’ютерних технологій) – срібло і бронза; Наталя Антонишин (економічний факультет) – 2 бронзи.

У підсумку збірна команда Університету посіла 3 місце (924 очки), поступившись збірним Львівського державного університету фізичної культури (1020 очок) та Національного університету «Львівська політехніка» (930 очок).

Вітаємо всіх студентів та їхнього тренера з вдалим виступом!