Відбулася  онлайн-зустріч представників юридичного факультету з абітурієнтами

2 квітня 2020 року відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч представників юридичного факультету з майбутніми абітурієнтами, їхніми батьками та усіма зацікавленими. Захід було проведено з допомогою онлайн-середовища електронного навчання на платформі MOODLE. Організував захід Відділ маркетингу та комунікації.

Перед учасниками вебінару виступив доктор юридичних наук, декан юридичного факультету, професор кафедри кримінального права і кримінології Володимир Бурдін. Володимир Миколайович розповів про особливості навчання на юридичному факультеті, умови вступу, перелік конкурсних предметів та обсяги державного замовлення.

«Вступна кампанія обов’язково відбудеться за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від термінів його проведення. Саме за результатами ЗНО відбуватиметься зарахування до закладів вищої освіти. Відтак карантин – не час відпочивати, а час навчатися і готуватися до ЗНО», – наголосив декан юридичного факультету.

Окрім того, Володимир Бурдін представив презентацію про юридичний факультет, яка включала цікаву і вичерпну інформацію про кафедри факультету, школи іноземного права, організацію практик та перспективи професійного розвитку для студентів.

Упродовж зустрічі усі охочі поставили свої запитання, на які відповідали декан юридичного факультету Володимир Бурдін та відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Зокрема, абітурієнти запитували про терміни проведення ЗНО, проходження практики, вивчення іноземних мов на факультеті, поселення у гуртожитки.

До онлайн-глядачів також звернулася студентка третього курсу юридичного факультету Марія Панасюк, яка розповіла про переваги навчання на факультеті і діяльність органів студентського самоврядування. Марія наголосила: «Для того, щоб стати висококласним фахівцем, потрібно вже з першого курсу сумлінно навчатися! Адже від Вашої професійної поради чи консультації у майбутньому залежатиме життя людей».

Зазначимо, що ця зустріч стала першою у циклі онлайн-вебінарів для абітурієнтів, які відбуватимуться упродовж квітня. Наступну зустріч зі школярами проведуть представники геологічного факультету 6 квітня 2020 року. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.