Відбулося засідання Вченої ради Університету

8 грудня 2020 року у дистанційному форматі відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Провів засідання Голова Вченої ради, Ректор Університету Володимир Мельник. На порядок денний  було винесено три питання, які 10 грудня 2020 року розгляне Конференція трудового колективу Університету.

Зокрема, Перший проректор Андрій Гукалюк представив проєкт нової редакції Статуту Львівського національного університету імені Івана Франка. Голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек представив членам Вченої ради проєкт Колективного договору Університету на 2021-2024 роки. Про Правила внутрішнього розпорядку Львівського національного університету імені Івана Франка доповів доцент кафедри соціального права юридичного факультету Володимир Стрепко.

З проєктами Статуту, Колективного договору та Правил внутрішнього розпорядку можна ознайомитися на головній сторінці вебсайту Університету у розділі «Оголошення».

Порядок денний Конференції трудового колективу Університету доступний за посиланням.