Відбувся підсумковий семінар курсу «Освіта для сталого розвитку 2019-2020» Програми Балтійського університету

5-6 березня 2020 року в Залі засідань Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся підсумковий семінар курсу «Освіта для сталого розвитку 2019-2020» Програми Балтійського університету. Розробниками курсу є Асоційований секретаріат Програми з центром у м. Турку (Фінляндія) та Центр освіти для сталого розвитку Уппсальського університету (Швеція). Семінар відбувався у контексті понад 25-річної співпраці ЛНУ ім. Івана Франка та Програми Балтійського університету.

Метою курсу, що тривав з вересня 2019 року до березня 2020 року, було навчання викладачів закладів вищої освіти країн регіону Балтійського моря та розробка у майбутньому курсів, спрямованих на втілення у навчальний процес  «Глобальних  цілей сталого розвитку 2016-2030», затверджених у 2015 році на саміті ООН з питань сталого розвитку. Курс відбувався у формі дистанційного навчання у системі «Moodle» та 2 семінарів – у м. Лодзь (Польща) у жовтні 2019 року та підсумкового у Львівському університеті.

У роботі семінару взяли участь 20 викладачів з університетів Фінляндії, Швеції, Польщі та України, які представили результати своєї роботи у формі проектів.

З вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової  роботи  Роман Гладишевський, координатор курсу Сінікка Суомалайнен з Університету «Обу Академі» м. Турку та керівник Програми Балтійського університету в Україні Ірина Кріба. Вступну доповідь виголосила завідувач кафедри економіки України Львівського національного університету імені Івана Франка  проф. Гринів Л.С.