Відбувся спільний концерт Народного дівочого хору «Ліра» та Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош»

Музика й хореографія, які надихають і зачаровують, об’єднали усіх шанувальників мистецтва 23 травня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка на спільному концерті Народного дівочого хору «Ліра» та Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош». Під час концерту колективи Університету подарували усім присутнім насичену музичну й танцювальну програму, до якої увійшли численні українські авторські та народні пісні, іноземні твори, та динамічні хореографічні постановки.

Першими виступили учасниці Народного дівочого хору «Ліра». Під незмінним керівництвом Оксана Мельничук хор захопив присутніх численними обробками релігійних і народних пісень, авторськими роботами класиків європейської та української музики. Джазовими мотивами доповнював неперевершене багатоголосе звучання дівочого хору акомпанемент саксофону та контрабасу, які забезпечили гості вечора – студенти Львівського університету.

Шквал яскравих мистецьких вражень подарував глядачам Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош», диригент якого – Тетяна Когут, балетмейстер – Юрій Різун, а керівник оркестру – Оксана Ступак. Насиченим і динамічним виступом «Черемош» вкотре продемонстрував усім присутнім самобутній галицький фольклорний колорит та атмосферу різнобарвного народно-театралізованого дійства.

На завершення музичного свята учасникам обох колективів подякував проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка Ярослав Гарасим.