Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників започатковує серію навчально-ознайомчих зустрічей та екскурсій

Активно підтримуючи впровадження у Львівському університеті принципу дуальної освіти, Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників започатковує для студентів Університету серію навчально-ознайомчих зустрічей та екскурсій «Практикум з роботодавцями». В рамках цієї ініціативи університетська молодь матиме нагоду відвідати провідні компанії регіону.

Так, 11 квітня 2018 року відбулася зустріч в офісі Nestlé Business Services Lviv, міжнародного підрозділу Nestlé, який надає стандартизовані послуги світового рівня офісам Компанії Nestlé.

Nestlé Business Services Lviv був офіційним партнером цьогорічного Ярмарку кар’єри у Львівському університеті. За активну підтримку підготовки та проведення Кар’єрного марафону «Освіта. Бізнес. Психологія» і Ярмарку кар’єри Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник висловив офіційну подяку компанії.

На екскурсії були присутні студенти та викладачі економічного факультету, зокрема, спеціальності «Менеджмент», магістерської програми «Психологія бізнесу та управління», освітньої програми «Економічна аналітика та бізнес-статистика» спеціальності «Економіка», філологічного факультету і Правничого коледжу Університету.

Представники різних структурних підрозділів компанії розповідали про специфіку бізнес-процесів, кар’єрні можливості для молоді,  програми практики і стажувань для студентів та випускників різних напрямків підготовки.

Учасники екскурсії активно цікавилися можливостями працевлаштування у компанії. Керівник служби управління персоналом Олена Садкова розповіла про офіційне працевлаштування, підтримку розвитку професійно-важливих та особистісних компетенцій: адаптаційні програми для новачків, тренінги, дистанційне навчання, коучинг-сесії, наставництво, курси іноземних мов, конкурентну заробітну плату, соціальний пакет та можливості кар’єрного росту.

Для учасників проводилася цікава екскурсія стильним та сучасним офісом компанії. Студенти брали участь у інтерактивних іграх та вікторинах, мали можливість відчути себе працівниками відділу цифрових соціальних комунікації, вирішуючи певні завдання та відповідаючи на звернення клієнтів компанії. Активні учасники отримали гарні подарунки та призи.

Такі зустрічі є корисними та цікавими для студентів, а відтак Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників планує організовувати їх регулярно.