Відомий японський соціолог Шінджі Іванага прочитав лекцію для студентів і викладачів географічного факультету

На запрошення кафедри економічної і соціальної географії на географічному факультеті перебував професор Шінджі Іванага (Shinji Iwanaga) з Університету Мейджі Гакуїн (Токіо, Японія), який представляє Інститут соціології і соціальних наук цього університету. Професор Шінджі Іванага – всесвітньо відомий соціолог, який викладає лекції в Університеті Сорбони (Париж) і Гамбурзькому університеті.

12 вересня 2017 року японський професор прочитав лекцію «Урбанізація японського суспільства після ІІ світової війни» для викладачів і студентів географічного факультету. У лекції науковець розповів про соціально-економічні виклики Японії, пов’язані зі зростанням міських територій і процесами глобалізації й децентралізації. Також під час виступу та післялекційної дискусії обговорювались питання трансферу японського досвіду щодо вирішення соціально-економічних проблем в Україні.

У листопаді 2017 року передбачаються спільні дослідження професора Шінджі Іванаги з викладачами географічного та історичного (кафедра соціології) факультетів. Методом досліджень є вивчення соціально-екологічної ситуації міських і сільських поселень на території західної України.