Відповідальний секретар Приймальної комісії Юрій Еліяшевський розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії

4 серпня 2020 року відбувся брифінг Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації щодо початку та особливостей цьогорічної вступної кампанії. У заході взяли участь директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска, директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк та відповідальний секретар Приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Еліяшевський.

Під час брифінгу Юрій Еліяшевський розповів про особливості та основні етапи проведення цьогорічної вступної кампанії. Відповідальний секретар Приймальної комісії Університету зазначив, що 1 серпня стартувала реєстрація електронних кабінетів, а вже з 13 серпня розпочинається прийом заяв:  «До 13 серпня особи, які користуються спеціальними умовами вступу, повинні звернутися у заклад вищої освіти з документами, які підтверджують право на участь у спеціальних умовах для того, щоб працівники ЗВО могли внести цю особу в реєстр пільговиків. Це власне є одним із нововведень цьогорічної вступної кампанії».

Юрій Еліяшевський констатував, що заяви вступники подаватимуть у період з 13 серпня до 22 серпня. «Після 22 серпня, коли завершиться подача електронних заяв, відбудеться адресне розміщення державного замовлення відповідно до алгоритму, розробленого Міністерством освіти і науки України», –  зазначив Юрій Ігорович. Спікер підкреслив, що цьогоріч можна подати лише 5 заяв на бюджетну форму навчання, відповідно використавши 5 пріоритетів. «Пріоритет – це Ваше бажання вчитися у певному закладі вищої освіти. Якщо Ви, образно кажучи, найбільше бажаєте вчитися у Львівському національному університеті імені Івана Франка, то подаєте його у перший пріоритет, а потім другий, третій і т.д.», – пояснив Юрій Еліяшевський.

Більше про основні терміни, дати і нововведення цьогорічної вступної кампанії можна прочитати за посиланням.

Детальну інформацію про перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання, перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО, вступних іспитів, творчих конкурсів можна знайти на сайті Університету у розділі «Вступна кампанія» і Правилах прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка, які доступні за посиланням.