Вікторія Штуглинець – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Географія»

У ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» підвели підсумки  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії. Цьогоріч на Конкурс надійшло 60 наукових робіт із 28 закладів вищої освіти України. Під час фінального етапу інтелектуального змагання галузева конкурсна комісія затвердила остаточний список переможців.

Щороку серед найкращих знавців географії в Україні є студенти Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2019-2020 н.р. призеркою престижного Конкурсу стала студентка географічного факультету Вікторія Штуглинець. За роботу «Рекреаційна дигресія на туристичних маршрутах Говерлянського лісництва Карпатського НПП» Вікторія отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Вікторію та її наукового керівника – доцента кафедри геоморфології та палеогеографії Віталія Брусака! Бажаємо їм натхнення на нові досягнення у науковій роботі!