Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники

Львівського національного університету імені Івана Франка!

Вітаю Вас із 25-ою річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України!

Цей важливий документ, що був ухвалений 16 липня 1990 року, проголосив суверенітет як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади держави в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах, ставши яскравим виявом політичної консолідації української національної еліти.

Незважаючи на несприятливі зовнішньополітичні обставини, українці створили свою державу та розпочали її динамічну розбудову, засвідчивши перед усім світом справедливість своїх державотворчих прагнень.

Минає вже чверть століття, однак ми знову змушені обстоювати суверенітет і цілісність нашої країни, поборюючи агресію сусідньої держави. Проте загроза, яка нависла над Україною, ще більше об’єднала нас міццю національного духу та почуттям глибокого патріотизму. Переконаний, що ніхто й ніщо не може знищити єдиний народ, який прагне вільного й гідного життя у власній державі.

Щиро бажаю усім нам добра, миру, злагоди та глибокої віри в сильну суверенну соборну Україну!