Вихованці Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка – переможці Міжнародної олімпіади з хімії

30 липня 2019 року у Парижі завершилася 51 Міжнародна учнівська олімпіада з хімії. Блискучий результат продемонстрували відразу троє вихованців Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка. Зокрема, «срібні» нагороди здобули Лідія Дубенська та Гордій Андрусів. Анатолій Кузнєцов виборов «бронзову» нагороду.

Знаково, що призери олімпіади планують здобувати вищу освіту саме у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Усі учні є вихованцями Заслуженого вчителя України,  Народного вчителя України Лілії Тадеївни Олексин.

Щиро вітаємо призерів інтелектуальних змагань та їхню наставницю із перемогою і бажаємо нових наукових та освітніх звершень!