Викладач Львівського університету отримав Премію братів Ґрімм для молодих науковців

Доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка  Любомир Бораковський отримав Премію Якоба та Вільгельма Ґрімм для молодих науковців. Щорічно цією престижною нагородою Німецька служба академічних обмінів (DAAD) відзначає молодих науковців-германістів за їхній вагомий внесок у дослідження та популяризацію німецької мови та літератури за кордоном. Премію засновано 2011 року як продовження Премії братів Ґрімм, яку цього року отримала професор д-р Вібга Сурана з Університету м. Мумбаї.

Церемонія нагородження відбулася 26 листопада 2018 року у Берліні у залі Бранденбурзько-Берлінської Академії наук за участю керівництва Німецької служби академічних обмінів, представників Міністерства закордонних справ ФРН, науковців та інших почесних гостей.

У своїй промові Любомир Бораковський щиро подякував журі за присудження йому такої визначної премії, колегам з рідного Університету – за плідну співпрацю та підтримку, а також виловив вдячність сім’ї та батькам за їхню віру та любов. «Уже як лауреат премії дозволю висловити наостанок одне бажання – аби настав мир, зокрема у моїй рідній країні, де зараз лютує війна!» –  такими були завершальні слова Любомира Бораковського світовій спільноті.

Щиро вітаємо Любомира Бораковського з гідним визнанням його наукової роботи і бажаємо йому подальших наукових, педагогічних і творчих здобутків!

Світлини: © Eberhard J. Schorr, © DAAD Більше фото