Випускникам Львівського університету вручили дипломи про освіту

Львівський національний університет імені Івана Франка у червні-липні 2019 року став осередком святкового настрою, теплих вітальних слів, мудрих настанов і щирих побажань. Упродовж двох місяців в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка відбувалися урочисті академії з нагоди вручення дипломів про освіту випускникам Університету. Цьогорічний «літній» випуск був особливий тим, що омріяні дипломи одночасно отримали випускники бакалаврату, а також освітньо-наукової магістратури.

Загалом Університет випустив у світ 3852 дипломованих фахівців, частина з яких уже готова поповнити кадровий резерв підприємств, органів державної влади, наукових та освітніх установ, а частина продовжить навчання на програмах магістратури чи в аспірантурі. Дипломи бакалавра у 2019 році отримали 3532 випускники Університету, з них – 2944 здобували освіту на денній формі навчання, 588 – на заочній.

Лідерами серед факультетів за кількістю випускників-бакалаврів є економічний (516 випускників) та юридичний факультети (406 випускників), а також факультет іноземних мов (354 випускники). Більшість дипломованих бакалаврів вступатимуть до магістратури, але уже зараз можна стверджувати, що за чотири роки навчання молодь опанувала необхідні навички для майбутнього фаху, отримала професійний і життєвий досвід, здобула знання, які в майбутньому допоможуть підтвердити високе реноме Львівського університету.

Самі випускники зазначають, що навчання в Університеті дозволило їм не лише здобути нові знання, а й дало можливість реалізувати свій творчий та професійний потенціал.

«Факультет журналістики дозволяє працювати за фахом під час навчання, і це один із найбільших його плюсів. Бо лише в умовах не змакетованої, а реальної редакції можна опанувати журналістську майстерність. На моє бачення, основна ціль факультету журналістики – розширення світогляду студента, накопичення у його свідомості тих знань, які знадобляться хорошому публіцисту. Якби я повернулася назад у часі і знову постала перед вибором фаху, я б іще раз розпочала навчання на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка», – розповіла випускниця факультету Ярина Пришляк.

Ярина, як і більшість бакалаврів, планує продовжувати навчання у магістратурі Львівського університету. А перед іншими цьогорічними випускниками – дипломованими магістрами – стоїть ще масштабніший виклик – стати продовжувачами багатих наукових традицій ЛНУ ім. Івана Франка. Цьогоріч Львівський університет видав 78 дипломів випускникам, які закінчили навчання за програмою освітньо-наукової магістратури. Навчання тривало 1 рік і 9 місяців, упродовж яких молодь мала можливість удосконалити свої теоретичні і практичні навички та підготувати основу для майбутньої наукової кар’єри.

«Навчання на програмі освітньо-наукової магістратури дало мені можливість більше часу присвятити науковим дослідженням. Загалом же навчання на хімічному факультеті Університету завжди дозволяло органічно поєднувати громадську та наукову діяльність. У майбутньому планую надалі поглиблювати свої фахові навички, продовжити навчання у аспірантурі, а відтак і зробити свій внесок у розвиток Львівської кристалохімічної школи», – поділився своїми планами випускник хімічного факультету Данило Марискевич.

Окрім дипломів бакалаврів та магістрів, Львівський університет також видав дипломи молодшого спеціаліста випускникам, які навчалися у Педагогічному, Правничому та Природничому коледжах. Загалом дипломи молодшого спеціаліста отримав 241 випускник.

Щиро вітаємо всіх випускників 2019 року. Бажаємо їм професійного зростання, особистих перемог та досягнення нових цілей. Запрошуємо на подальше навчання у магістратурі та аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка!