Випускники, які набрали максимальні 200 балів на ЗНО, обрали Львівський університет

У понеділок, 3 жовтня, у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось нагородження випускників, які за результатами ЗНО 2016 року набрали 200 балів із навчальних предметів.

Нагороди за сумлінне навчання та досягнення високих результатів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання випускникам шкіл м. Львова та області вручили директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій та перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Зокрема, подяками облдержадміністрації та облради, а також преміями нагородили 36 випускників, які під час ЗНО набрали по 200 балів.

Серед рекордсменів – 12 першокурсників, які обрали Львівський національний університет імені Івана Франка: Вікторія Дідух, Ігор Возняк, Святослав Угрин, Ірина Клочник – студенти юридичного факультету; Світлана Банась, Лілія-Лідія Воробель,  Мар’яна Джура, Соломія Кузик – студенти факультети іноземних мов; Дмитро Пугач – студент історичного факультету; Наталія Іванів – студентка економічного факультету; Антон Кістьянц – студент фізичного факультету; Дмитро Афанасьєв – студент факультету прикладної математики та інформатики.

«Успіхи наших випускників, безперечно, величезні. Львівщина – на другому місці за кількістю «відмінників» ЗНО. Тож надзвичайно приємно розуміти, що найрозумніші, найперспективніші юнаки та дівчата України навчаються у нашому краї. Ми вдячні всім – і вчителям, і випускникам, і їхнім батькам», – зазначила директор департаменту освіти.

Любомира Степанівна побажала студентам міцного здоров’я, успіхів, вагомих здобутків, наснаги у підкоренні нових вершин і висловила сподівання, що молоде покоління гідно розбудовуватиме рідний край, помножуючи його славу і велич.

Світлини: Олександри Чури Більше фото