В Університеті визначили переможців Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «Математика» та зі спеціальності «Математика»

ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «Математика» та зі спеціальності «Математика» тривав на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка упродовж 14-17 травня 2019 року. У фінальному етапі інтелектуальних змагань взяли участь 26 студентів, які представляли класичні університети Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Херсона і Львова.

Нагородження переможців олімпіад відбулося у Дзеркальній залі Львівського університету, де найкращих молодих знавців математики привітали проректор з наукової роботи Університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський, декан механіко-математичного факультету Ігор Гуран і заступник декана Ігор Кузь.

Звертаючись до молоді Роман Гладишевський наголосив, що усі учасники другого етапу уже є переможцями, адже вони вибороли право представляти свої університети на найвищому загальнонаціональному рівні. Ознайомивши молодь із історією Львівського університету і традиціями львівської математичної науки, Роман Євгенович наголосив, що зараз «математики продовжує бути найбільш затребуваною наукою і є фундаментом для розробки нових технологій і матеріалів, для формулювання коректних висновків та прогнозування і визначення результатів майбутніх досліджень у всіх галузях наукових досліджень».

Після цього молодих знавців математики нагородили дипломами та цінними книжковими подарунками.

За результатами інтелектуальних змагань переможцями Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» серед студентів класичних університетів стали:

  1. Денис Чергикало (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  2. Ольга Шевченко (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна);
  3. Максим Щерба (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Математика» серед класичних університетів здобули:

  1. Володимир Рябов (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна);
  2. Борис Манікін (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  3. Тарас Лисецький (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників інтелектуальних змагань і бажаємо їм нових звершень та успіхів у науковій діяльності!

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото