Юрій Дівов та Олеся Сподарик стали переможцями ХI Всеукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови

Студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Дівов та Олеся Сподарик вибороли І і ІІ місце у ХI Всеукраїнському орфографічному конкурсі з польської мови, що проходив  24-25 жовтня на базі Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника.

Про це повідомила Прес-служба  ПНУ імені Василя Стефаника.

За  результатами  ХI Всеукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови призерами стали: 1 місцеЮрій Дівов (Львівський національний університет ім. Івана Франка); 2 місцеОлеся Сподарик (Львівський національний університет ім.Івана Франка) та Анастасія Олексюк (Східноєвропейський національний університет  ім. Лесі Українки (м. Луцьк); 3 місцеМарина Грузнова (Маріупольський державний університет), – сказано у повідомленні.

У конкурсі взяли участь понад 20 студентів вищих навчальних закладів України, зокрема Київського  національного університету ім. Т. Шевченка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди,  Львівського національного університету ім.Івана Франка, Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Маріупольського державного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк), Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Херсонського державного університетуПрикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника).

Конкурс проходив у рамках реалізації Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Державною вищою професійною школою імені Якуба з Парадижа у м. Гожув Великопольський (Республіка Польща) під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.