Заступник Голови НБУ Дмитро Сологуб зустрівся зі студентами та викладачами Львівського університету

24 листопада 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав заступник Голови, член Правління Національного банку України Дмитро Сологуб. Під час зустрічі Дмитра Сологуба з Ректором Університету, професором Володимиром Мельником йшлося про основні напрями співпраці між Університетом та Національним банком України, а саме: програми стажувань для викладачів та студентів, організацію і проведення спільних конференцій, круглих столів, наукових досліджень тощо.

Для студентів і викладачів економічного факультету Університету Дмитро Сологуб прочитав лекцію «Монетарна політика НБУ: виклики та перспективи». Під час свого виступу заступник голови НБУ висвітлив актуальні проблеми діяльності Національного банку України, функціонування української банківської системи, ефективності інфляційного таргетування, застосування знарядь грошово-кредитної політики задля досягнення стабільності на фінансовому ринку. Особливу увагу Дмитро Сологуб приділив питанням відкритості та транспарентності при ухваленні НБУ рішень у сфері монетарної політики. На думку Дмитра Романовича, відкритість та прогнозованість політики НБУ є важливою передумовою і запорукою високого рівня довіри суспільства до цього важливого державного інституту.

Після завершення лекції Дмитро Сологуб відповів на чисельні запитання студентів та викладачів, які стосувалися зміцнення та розвитку банківської системи України, забезпечення стабільності обмінного курсу національної валюти, можливості проходження стажувань у підрозділах НБУ тощо.

На завершення декан економічного факультету Ростислав Михайлишин подякував Дмитру Сологубу за цікаву і змістовну лекцію і побажав йому успіхів у справі забезпечення стабільності грошово-кредитної системи України та висловив сподівання на розвиток співпраці між Університетом та Національним банком України.