Завершився тематичний семінар «Психодіагностична робота у консультативній діяльності центрів зайнятості»

11 жовтня 2019 року в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського університету завершився тематичний семінар «Психодіагностична робота у консультативній діяльності центрів зайнятості».  Участь у заході взяли фахівці з профорієнтації Львівської обласної служби зайнятості. Заняття проводили викладачі кафедри психології філософського факультету Університету.

Семінар тривав п’ять днів і передбачав інтенсивний курс із психодіагностичних методів роботи в процесі надання консультацій у центрах зайнятості.

Як зазначив директор Інституту Юрій Занько, співпраця із центрами зайнятості розпочалася ще у 90-их роках із перекваліфікації вчителів російської мови на українську та підготовки фахівців-психологів.

Проректор Університету Володимир Качмар на завершення семінару вручив усім учасникам сертифікати, а також побажав, щоб отримані знання були успішно застосовані у роботі.

Завідувач кафедри психології Софія Грабовська подякувала викладачам та учасникам семінару за плідну роботу.