Збірна працівників Університету перемогла команду легенд українського футзалу

5 березня 2020 року відбувся вже другий у цьому році товариський матч з футзалу між Збірною працівників Університету і командою ветеранів «Енергія-ТЕТ». Пісня нічийного результату (4:4) у січневому поєдинку, матч-відповідь викликав неабияке зацікавлення і у представників Університету, й у легендарних гравців команди «Енергія-ТЕТ», за яку традиційно виступають у минулому зіркові гравці українського футзалу.

Напруженість товариського поєдинку була відчутною уже з перших хвилин матчу, коли стало зрозуміло, що жодна із команд не має наміру іти на поступки. Результатом першої половини зустрічі став нічний результат – 2:2.

Втім, уже у другому таймі Збірна працівників Університету не залишила шансів легендам футзалу Львівщини. Справжній шквал голів і надзвичайно ефективна гра в обороні дозволили представникам Університету здобути блискучу перемогу. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував рахунок 9:3 на користь збірної Університету.

За Збірну працівників Університету голами відзначились Юрій  Можаровський (3 голи), Сергій Ціхонь (3), Віталій Кухарський (1), Святослав Пилипчук (1) та Богдан Іванусь (1). Степан Матула був справжнім лідером захисту, а Іван Звізло провів неймовірний матч на воротарській позиції.

Незважаючи на розгромний рахунок, дружня атмосфера не полишала спортивний майданчик і після завершення матчу команди обмінялися подарунками та словами підтримки та вдячності організаторам за організацію поєдинку.

Світлини: Анастасії Сороки Більше фото