Збірна працівників Університету зіграла товариський матч із командою ветеранів «Енергія-ТЕТ»

22 січня 2020 року у Спорткомплексі ЛНУ ім. Івана Франка відбувся товариський матч з футзалу між Збірною працівників Університету і командою ветеранів «Енегія-ТЕТ». Матч приурочили до Дня Соборності України.

Команда «Енегія-ТЕТ», за яку традиційно виступають легенди українського футзалу,  на матч представила зірковий склад. Так, у цей день на поле вийшли: Роман Кедик, Володимир Фелишин, Валерій Легчанов, Ігор Фіняк, Сергій Домщіков, Михайло Мосій, Ярослав Качабульський, Петро Чорнописький та Ігор Зюбрик.

До складу Збірної працівників Університету увійшли: Андрій Манько (географічний факультет), Богдан Іванусь (Студентський відділ), Олег Мартинів (кафедра фізичного виховання і спорту), Сергій Ціхонь (геологічний факультет), Юрій Можаровський (кафедра фізичного виховання і спорту), Степан Матула (кафедра фізичного виховання і спорту), Святослав Пилипчук (філологічний факультет), Віталій Кухарський (проректор Університету).

Розпочався матч для команди Львівського університету не найоптимістичніше. Незважаючи на численні гострі випади на ворота суперника, університетська команда доволі швидко пропустила два голи. Усі намагання працівників ЛНУ ім. Івана Франка відіграти хоч один м’яч наштовхувались на надійний захист суперника. І тільки під завісу першого тайму, завдяки пресингу та постійним атакам, команді Університету вдалося заробити пенальті, яке успішно реалізував Степан Матула.

Натхненні успіхом останніх хвилин першої півгодинки, у другому таймі гравці команди Університету продовжили активно пресингувати суперника. І результат не забарився – рахунок на початку тайму зрівняв Юрій Можаровський.

Втім, судячи з гри, нічийний результат не входив у плани легенд львівського футзалу. Перехопивши  ініціативу, гравці «Енегії-ТЕТ» змусили Богдана Івануся ще двічі виймати м’яча із сітки власних воріт.

Рахунок 2:4 на користь гостей не деморалізував гравців Збірної працівників Університету. Ба більше: університетська команда влаштувала справжній штурм воріт іменитого суперника. Більшість атак гравці «Енегії-ТЕТ» змогли нейтралізувати, але повністю впоратися із пресингом представників ЛНУ ім. Івана Франка було неможливо.

Спершу другий свій м’яч у матчі забив Степан Матула, а вже на останніх секундах другого тайму яскраву кінцівку гри забезпечив Святослав Пилипчук, який потужним ударом зрівняв рахунок.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат – 4:4. Варто зазначити, що після матчу гравці обох команд у невимушеній і дружній атмосфері обмінялися враженнями від поєдинку і висловили готовність знову зустрітися на футзальному полі у матчі-відповіді.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото