Зустріч Ректора Володимира Мельника з директором Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталією Гнидюк

У рамках свого робочого візиту до Львова заступник Міністра Кабінету Міністрів України, директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк відвідала Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрілася з Ректором Володимиром Мельником. У зустрічі також взяли участь в.о. декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик і завідувач кафедри європейського права Михайло Микієвич.

Наталія Гнидюк розповіла про специфіку роботи Урядового офісу з питань європейської інтеграції, відзначивши, що чимало випускників Львівського університету працюють в офісі й демонструють високий фаховий рівень, неймовірну працездатність, цілеспрямованість і відданість.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник звернувся до заступника Міністра Кабінету Міністрів України Наталії Гнидюк із пропозицією щодо стажування студентів на базі урядових інституцій.

Наталія Андріївна охоче підтримала пропозицію Ректора і розповіла про запланований масштабний проект, спрямований на розвиток євроінтеграційних процесів в Україні, який передбачає і програму стажування для ініціативної молоді. За словами Наталії Гнидюк, проект буде цікавим передусім студентам і викладачам факультету міжнародних відносин та юридичного факультету, які займаються питаннями відносин Україна-ЄС та дослідженнями в галузі європейського права.

Професор Михайло Микієвич висловив сподівання, що ініційований проект викличе велике зацікавлення не лише в студентської молоді, а й серед науковців. Михайло Миколайович зауважив, що у Львівському університеті було відкрито першу в Україні спеціалізацію з європейського права.

Учасники зустрічі також обговорили низку питань, пов’язаних із започаткованими в Україні реформами, зокрема й у сфері освіти, та зосередили увагу на потребі налагодження інституційної та персональної співпраці ВНЗ з урядовими структурами.

«Ми готові до різних форм співпраці задля зміцнення та розвитку Української держави», – запевнив Ректор Університету.