14 квітня 2018 року о 10.00  у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться зустріч з членами правління «Громадської ініціативи побудови пам’ятника Івану Франкові у м. Києві».

До реалізації ідеї спорудження долучилося чимало авторитетних письменників, науковців, громадських діячів. Зокрема членами правління ініціативи стали Сергій Гальченко, Лілія Гриневич, Станіслав Довгий, Микола Жулинський, Петро Засенко, Ярослав Яцків…

Ініціатори переконані, що успішна реалізація  ідеї спорудження пам’ятника Іванові Франкові у Києві стане важливим кроком до актуалізації присутності автора «Мойсея» в сучасному інтелектуальному просторі України та світу.

У Львові це громадське починання представлятиме видатний український письменник, почесний доктор Львівського університету Дмитро Павличко.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до презентації проекту.