Зустріч з німецькою екотуристичною організацією «Друзі природи»

За ініціативи кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка відбулася зустріч із представниками громадської екотуристичної організації «Друзі природи» з Тюрінгії (Німеччина). Ця організація, що має майже столітню історію функціонування на території Німеччини, займається практичною діяльністю з охорони довкілля, екологічним туризмом та екоосвітою. Вона бере активну участь у громадських рухах з попередження кліматичних змін.

На зустрічі зі студентами і викладачами факультету німецькі гості поділились своїм досвідом в організації екоакцій, проведенні екотуристичних занять та екоосвітніх таборів, у т.ч. за участю українських школярів і студентів. Відбулась жвава дискусія щодо сучасних ефективних напрямів екотуристичних ініціатив та екопросвітництва. Учасники зустрічі отримали від представників тюрінгської організації «Друзі природи» інформаційні матеріали та екологічні сувеніри.