Звернення Ректора до студентів Університету

Дорогі студенти Львівського національного університету імені Івана Франка!

Новий навчальний рік розпочався для Вас по-особливому, адже карантин вніс чимало обмежень у наше щоденне життя, а відтак і в освітній процес. Знаю, що сьогодні Ви відчуваєте гостру необхідність живого спілкування, оскільки карантин змусив нас переосмислити базові людські потреби – дружні обійми, потиски рук і можливість бачити одне одного за межами монітора. Однак прошу Вас пам’ятати про прості речі, які можуть зберегти Ваше здоров’я, а часом – врятувати життя. Дотримуйтеся соціальної дистанції, часто мийте руки, використовуйте антисептик і, головне, не нехтуйте засобами індивідуального захисту.

Першочерговим завданням і найважливішим пріоритетом Університету було і залишається здоров’я наших студентів і викладачів. Усвідомлення небезпеки і боротьба з вірусом – наш спільний обов’язок і особиста перемога кожного. Будьте здоровими і бережіть себе!

З повагою і любов’ю

Ваш Ректор