Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники

Львівського національного університету імені Івана Франка!

У зв’язку із загрозою поширення випадків гострих респіраторних захворювань, зокрема й тих, які спричинені коронавірусом COVID-2019, просимо Вас ретельно стежити за своїм здоров’ям і дотримуватися рекомендацій ВООЗ та МОЗ України щодо уникнення вірусних інфекцій.

Якщо у Вас з’явилися симптоми недуги, будь ласка, залишайтеся вдома. У випадку відчутного погіршення стану здоров’я, не зволікайте і звертайтеся до лікаря – це допоможе Вам та Вашим близьким запобігти потенційній небезпеці.

Найбільшою людською цінністю є здоров’я, відтак сьогодні пріоритетними для нас є підтримка і взаєморозуміння. Пам’ятаймо, що протидія поширенню вірусу – наш спільний обов’язок.

Ректор                                                               Володимир Мельник