Громадську раду створено відповідно до Статуту Університету (ст. 7.2) та рішення Конференції трудового колективу ЛНУ ім. Івана Франка від 17.05.2016 року. Громадська рада здійснює громадський контроль за виконанням рішень Конференції трудового колективу Університету. У своїй роботі Громадська рада керується чинним законодавством України, наказами та розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, Положенням про Громадську раду, Статутом ЛНУ ім. Івана Франка, рішеннями Конференції трудового колективу Університету. Громадська рада здійснює свою діяльність, яка ґрунтується на принципах відкритості, рівності, порядності, моральності, неупередженості та професіоналізму, на громадських засадах.

Громадська рада є органом Конференції трудового колективу Університету у складі дев’яти осіб, який функціонує упродовж одного року.

Склад Громадської ради:

Манько Володимир Васильович завідувач кафедри фізіології людини і тварин, професор – голова ради.

Сениця Назар Іванович– голова Студентського уряду Університету –  заступник голови ради.

Іщук Юрій Богданович – доцент кафедри алгебри і логіки –  секретар ради

Бек Юліан Богуславович – доцент кафедри цивільного права та процесу, заступник голови Первинної профспілкової організації працівників Університету

Бурак Володимир Ярославович – доцент кафедри соціального права, юрисконсульт Первинної профспілкової організації працівників Університету.

Дудок Роман Іванович – завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів.

Карась Анатолій Феодосійович – завідувач кафедри філософії, професор.

Спересенко Микола Володимирович – інструктор з організаційної роботи Первинної профспілкової організації студентів Університету

Кочайдовський Михайло Казимирович – заступник начальника відділу сторожової охорони

Шановні колеги, якщо у Вас виникли зауваження чи пропозиції щодо виконання рішень Конференції трудового колективу Університету, просимо їх надсилати на скриньку електронної пошти hromad_rada@lnu.edu.ua для подальшого їх розгляду на засіданнях Громадської ради.