2022 рік

36. Борис Джонсон – видатний британський політик, великий друг України, Прем’єр-міністр Великої Британії (2019-2022).

2020 рік

35. Смолій Валерій Андрійович – доктор історичних наук, професор, директор Інституту історії України, академік-секретар відділення історії, філософії та права НАН України.

34. Жулинський Микола Григорович – доктор філологічних наук, професор, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України,  академік-секретар відділення літератури. мови та мистецтвознавства НАН України.

2019 рік

33. Дональд Туск – Президент Європейської ради, польський політик, колишній прем’єр-міністр Польщі

2018 рік

32. Любомир Романків – науковець, вчений у галузі інформатики, директор відділу електрохімічної технології й магнетизму Дослідного центру корпорації ІВМ (Канада).

2016 рік

31. Губерський Леонід Васильович – професор, академік НАН України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка

30. Алоїз Вольдан – професор, заступник директора Інституту славістики Віденського університету

2015 рік

29. Роалд Гоффманн – американський хімік, лауреат Нобелівської премії 1981 року

28.  Броніслав Коморовський – польський політичний діяч, Президент Республіки Польща 2010-2015 рр.

2013 рік

27. Джованна Броджі Беркофф – професор слов’янської філології Міланського університету (Італія).

26. Іваничук Роман Іванович – український письменник, громадський діяч, лауреат Державної премії імені Т.Г. Шевченка, Герой України (Львів).

2012 рік

25. Голубець Михайло Андрійович – академік НАН України (Львів).

2011 рік

24. Марек Боярскі – професор, ректор Вроцлавського університету (Республіка Польща, Вроцлав).

2010 рік

23. Калинець Ігор Миронович – письменник, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка (Львів).

2007 рік

22. Шевчук Валерій Олександрович – видатний український письменник, вчений, перекладач, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка (Київ).

2006 рік

21. Костенко Ліна Василівна – видатна українська письменниця, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка (Київ).

20. Вольфґанґ Мантль – професор Інституту австрійського, європейського і порівняльного права, політології та теорії адміністрування Університету м. Ґрац (Австрія).

2005 рік

19. Сверстюк Євген Олександрович – відомий український вчений-літературознавець, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка (Київ).

2004 рік

18. Юхновський Ігор Рафаїлович – академік НАН України (Київ).

2003 рік

17. Ґжегож Колодко – професор, віце-прем’єр Республіки Польща.

16. Єжи Аксер – професор Варшавського університету (Республіка Польща).

15. Скрипник Ігор Володимирович – академік НАН України (Донецьк).

2002 рік

14. Тарасюк Борис Іванович – професор, народний депутат України (Київ).

13. Біланюк Олекса-Мирон – професор, академік НАН України (США).

12. Тадеуш Ґлов’як – професор, керівник Закладу кристалографії Інституту хімії Вроцлавського університету (Республіка Польща).

2001 рік

11. Бернгард Штільфрід – президент Об’єднання культури Австрії, директор Австрійської кооперації з питань науки, освіти та культури у Відні (Австрія).

10. Дзюба Іван Михайлович – відомий літературознавець, культуролог, громадський діяч, академік НАН України, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка (Київ).

9. Лариса Онишкевич – професор, президент Наукового товариства імені Шевченка в Америці, відомий літературознавець, перекладач (США).

2000 рік

8. Семиноженко Володимир Петрович – професор, академік НАН України, лауреат двох Державних премій (Київ).

7. Бродин Михайло Семенович – професор, академік НАН України, лауреат трьох Державних премій (Київ).

6. Павличко Дмитро Васильович – видатний український поет, літературознавець, перекладач, громадський діяч, лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка, Надзвичайний і повноважний посол України (Київ).

1999 рік

5. Куйбіда Василь Степанович – міський голова міста Львова.

4. Альфред Ян – професор Вроцлавського університету, академік Польської академії наук (Республіка Польща).

1998 рік

3. Леонід Рудницький – професор Пенсильванського, Українського католицького та Українського вільного університетів, президент Світової ради Наукових товариств імені Шевченка (США).

1997 рік

2. Фелікс Кірик – професор, ректор Вищої педагогічної школи в Кракові (Республіка Польща).

1. Драч Іван Федорович – видатний український письменник, літературознавець, громадський діяч, лауреат двох Державних премій (Київ).